Węgiel kamienny
Sprawdzone źródło opału do Twojego domu. Klasyka gatunku oraz sprawdzona wydajność.
Ekogroszek
Ekogroszek jest pochodną węgla kamiennego, który został przetworzony do postaci granulatu.
Pellet
Ekologiczny środek opałowy, który powstaje na bazie odpadów drewnianych. W 100% czysty i ekologiczny.
Szybki kontakt
Skaryszew
ul. Słowackiego 33A
e-mail: sodap@wp.pl
tel: 603 - 128 - 133

O nas

Firma Sodap kładzie nacisk na zadowolenie klientów, którzy stanowią jej podstawowy kapitał. Dlatego postanowiliśmy jasno sprecyzować naszą strategię działania, która opiera się na następujących założeniach:

  • wysoka jakość oferowanych produktów,
  • możliwie najniższe ceny,
  • jasne zasady sprzedaży produktów,
  • rzetelne doradztwo,
  • szybka realizacja zamówień.

Przez wysoką jakość oferowanych produktów rozumiemy towar, który spełnia rygorystyczne normy jakości. Każdy produkt, który trafia do naszej oferty jest dokładnie sprawdzany. Nie oferujemy produktów o niepotwierdzonej renomie. Dlatego kupując u nas masz pewność, iż zakupiony opał będzie wydajny.

Niskie ceny są naszym priorytetem. Oferowany węgiel, eko groszek czy pelett jest w bardzo korzystnych cenach. Oczywiście sprzedawany towar jest wysokiej jakości, tak więc robiąc u nas zakupy masz pewność że  nie przepłacasz i dostajesz najlepszy opał na rynku.

Nasi pracownicy mają obowiązek odpowiedzieć na każde Wasze pytanie. Nie otrzymujemy prowizji za oferowanie konkretnych towarów. Dlatego w zależności od indywidualnych potrzeb, dobierzemy najlepszy opał. Nie zawsze będzie to węgiel czy eko groszek.

Wszystkie nasze zamówienia realizujemy ekspresowo. W naszym składzie węgla nie będziesz musiał czekać na zamówiony towar.

 

Chcemy spełnić oczekiwania klienta dlatego sprowadzamy węgiel wysokiej jakości z różnych kopalni co pozwala na dopasowanie się do rożnych rodzai instalacji grzewczych oraz kubatur obiektów a przy tym zoptymalizowanie kosztów. Ze względu że jesteśmy od niedawna na rynku uznajemy reklamacje-zamianę towaru.

 

Godziny Otwarcia
Poniedziałek: 7-17
Wtorek: 7-17
Środa: 7-17
Czwartek: 7-17
Piątek: 7-17
Sobota: 7-14

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko / firma:
Twój adres e-mail:
Twój telefon:
Twoja wiadomość /pytanie:
Przepisz wynik działania:
13 + 5 - 9=
DevilArt: strony internetowe Radom